AWS DevOps Lead

Kontakty
zaměstnavatel: signageOS s.r.o.
pracoviště: Evropská 2758, 16000
mzda: od 75000 do 110000
Popis pozice
Kontakt: Saliakhova Anastasia, tel.: 228 880 157, e-mail: anastasia.saliakhova@signageos.io

Správa Backend infrastruktury na AWS (a patrně vytvoření mirror u dalšího providera)
Zlepšování vývojového procesu (pipeline, Continous Integration, Continous Delivery, Staging)
Vytvoření a udržování chodu Cloud služby (pomocí kubernetes a docker)
Správa databází
Oprava serverových chyb
Plánování opravných tasků

Volná místa v okolí Praha 6

Pomocní stavební dělníci, stavební dělníci

Obsluha stavebních strojů

Úředníci ve skladech

Tel: 725 522 686

Accounts Payable Accountant with Spanish

- španělský jazyk slovem i písmem, minimálně B2/C1 - předchozí pracovní zkušenosti v oblasti ...

Pracovníci půjčovny stavebních strojů a nářadí

Kontakt:Romana.Jurickova@boels.cz Upřesňující informace: Náplň práce: - montáž stavebních buněk a ...

Pekaři, cukráři (kromě šéfcukrářů) a výrobci cukrovinek

Kontakt: ALEŠ HÖLZEL, tel.: 777031214

volná místa Praha 6