Pracovníci půjčovny stavebních strojů a nářadí

Kontakty
zaměstnavatel: BOELS Česká republika s.r.o.
pracoviště: Jeremiášova 2692, 15500
mzda: od 30000 do 35000
Popis pozice
Kontakt:Romana.Jurickova@boels.cz
Upřesňující informace:
Náplň práce:
- montáž stavebních buněk a obytných kontejnerů
- montáž výtahů
- montáž zařízení staveniště
- komunikace s klienty
- rozvoz plotů a lešení
- drobné opravy a údržba stavebních buněk, obytných kontejnerů, výtahů a zařízení staveniště
- administrativa, práce na PC
Požadavky:
- fyzická zdatnost
- vztah k technice
- znalost práce na PC, zejména MS Office
- vyhláška 50 výhodou
Smlouva na dobu určitou na 1 rok, s možností prodloužit na dobu neurčitou.

Zaměstnanecké výhody:
příspěvek na stravování, sleva na půjčování firemního sortimentu, školení, MultiSport karta, cafeterie, dovolená 5 týdnů, sick days, bonusy.

Volná místa v okolí Praha 6

Pekaři, cukráři (kromě šéfcukrářů) a výrobci cukrovinek

Kontakt: ALEŠ HÖLZEL, tel.: 777031214

Doplňovači zboží v prodejně

Kadeřníci

MÍSTO VÝKONU : OC Šestka Fajtlova 1090, Praha 6 161 00 KONTAKT : Ivanna Rekeda, tel.: +420 608 993 ...

Pracovníci přípravy zboží

Řidič C+E

Firma GEORGI Transporte je mezinárodní dopravní společnost s pobočkou v ČR a zázemím v Německu ...

Pomocní kuchaři

Hledáme pomocného kuchaře na přípravu indické a mezinárodní kuchyně, znalost obsluhy tandoor peci a ...

volná místa Praha 6