Učitel/ka

Kontakty
zaměstnavatel: Základní škola Pelhřimov, Komenského 1326
pracoviště: Komenského 1326, 39301
mzda: od 32820 do 42780
Popis pozice
Požadujeme absolventa magisterského studijního oboru Speciální pedagogika - učitelství, praxi v oboru. Hra na hudební nástroj - klávesy, kytara. Dobré znalosti v oblasti IT technologií výhodou.
Životopis a motivační dopis zašlete na uvedenou emailovou adresu.

Volná místa v okolí Bácovice

Operátor obráběcího centra MCV 754;

Pro uchazeče se znalostí ř.s. Heidenhain a praxí nástupní plat v horní hranici. Kontakt: emailem, ...

Řidič MKD

Požadujeme: Řp sk. C, E, profesní průkaz, platné psychologické vyšetření, průkaz ADR výhodou, ...

Administrativní pracovník

Požadavky: nutná znalost anglického jazyka bez nutnosti certifikátu, znalost tureckého ...

Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená

Manuální zručnost. Pracovní doba 8 hodin denně. Firemní ubytování. Doprava na pracoviště.

Dělník ve výrobě

Nutný telefonický kontakt předem

Lékař

Nabízíme příspěvek na stravování, benefity z FKSP

volná místa Bácovice