Operátor obráběcího centra MCV 754;

Kontakty
zaměstnavatel: Jihočeská nástrojárna s.r.o.
pracoviště: Pelhřimov 5, 39301
mzda: od 33000 do 38000
Popis pozice
Pro uchazeče se znalostí ř.s. Heidenhain a praxí nástupní plat v horní hranici.
Kontakt: emailem, osobně nebo telefonicky.

Volná místa v okolí Bácovice

Administrativní pracovník

Požadavky: nutná znalost anglického jazyka bez nutnosti certifikátu, znalost tureckého ...

Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená

Manuální zručnost. Pracovní doba 8 hodin denně. Firemní ubytování. Doprava na pracoviště.

Dělník ve výrobě

Nutný telefonický kontakt předem

Lékař

Nabízíme příspěvek na stravování, benefity z FKSP

Prodejce nových automobilů

praxe v oboru prodejce automobilů, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, práce v kolektivu

výrobní dělník

přírava materiálu k balicím strojům ( fólie, kartóny, boxy ), příprava a odvoz palet s hotovými ...

volná místa Bácovice