Administrativní pracovník

Kontakty
zaměstnavatel: siliXcon s.r.o.
pracoviště: Svatovítské náměstí 159, 39301
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
mzda: od 18900
Popis pozice
Požadavky: nutná znalost anglického jazyka bez nutnosti certifikátu, znalost tureckého jazyka.
Odborné znalosti budou testovány při příjímacím řízení.
Kontakt pouze na uvedený e-mail.

Volná místa v okolí Bácovice

Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená

Manuální zručnost. Pracovní doba 8 hodin denně. Firemní ubytování. Doprava na pracoviště.

Dělník ve výrobě

Nutný telefonický kontakt předem

Lékař

Nabízíme příspěvek na stravování, benefity z FKSP

Prodejce nových automobilů

praxe v oboru prodejce automobilů, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, práce v kolektivu

výrobní dělník

přírava materiálu k balicím strojům ( fólie, kartóny, boxy ), příprava a odvoz palet s hotovými ...

Automechanik s praxí

praxe v oboru, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, práce kolektivu

volná místa Bácovice