Masér/ka

Kontakty
zaměstnavatel: Kaew Kinnaree s.r.o.
pracoviště: Na Valech 57, 29001
mzda: od 18900
Popis pozice
Požadujeme : certifikát na Thajské masáže;

Kontaktujte nás e.mailem, osobně nebo telefonicky v době od 10:00 - 17:00 hod.

Volná místa v okolí Choťánky

Dělník do výroby

Požadujeme: praxe ve strojírenském provozu vítána, manuální zručnost, pečlivost a ...

STAVBYVEDOUCÍ / MISTR

Kontaktovat nás můžete e.mailem nebo telefonicky PO - PÁ od 7:00 - 16:00 hod.
Poděbrady

ZEDNÍK

Poděbrady

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Fzyicky náročná práce, práce na lešení, čistý TR, praxe na stavbách - výhodou. Doprava na stavby ...
Poděbrady

Montážní dělníci výrobků z pryže a plastů

Skladník / expedient

POŽADUJEME: SŠ nebo SOU vzdělání, řidičské oprávnění na VZV, dobrý zdravotní stav bez omezení, ...

volná místa Choťánky