Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Kontakty
zaměstnavatel: SALOSTAV s.r.o.
pracoviště: Poděbrady, Poděbrady
mzda: od 18900 do 20000
Popis pozice
Fzyicky náročná práce, práce na lešení, čistý TR, praxe na stavbách - výhodou.
Doprava na stavby zajištěna.

Kontaktujte nás e.mailem nebo telefonicky Po a ST v době od 8:00 - 10:00 hod. na tel. čísle 773 802 167.

Volná místa v okolí Poděbrady

Manikéři a pedikéři

Kontaktovat nás můžete osobně, e.mailem nebo telefonicky.

Ostatní uklízeči a pomocníci

Prodavači smíšeného zboží

Požadujeme - aktivní znalost vietnamského jazyka výhodou (komunikační jazyk s vedením) - ochotu ...

Asistenti učitelů

OPERÁTOR/KA NA ŘEZACÍCH STROJÍCH

Tiskárna v Poděbradech přijme do svého provozu operátorku na jednoduchých řezacích strojích. ...

EXPEDIENT/- KA

Vaší náplní práce bude expedování zboží a výrobků dle dodacích listů a příjem zboží z výroby.

volná místa Poděbrady