Dělník do výroby

Kontakty
zaměstnavatel: HYDROPRODUCT s.r.o.
pracoviště: Kolínská 238, 29001
mzda: od 20000
Popis pozice
Požadujeme: praxe ve strojírenském provozu vítána, manuální zručnost, pečlivost a pracovitost;

Výhody: příspěvky na stravu, dovolená 5 týdnů, slevy na zboží prodávané firmou;

Nabízíme: zaškolení, možnost odborného růstu, stravenky, dovolená 5 týdnů, Multisport karta, příspěvek na penzijní připojištění ;

Kontaktovat nás můžete e.mailem, osobně nebo telefonicky v době od 7:30 - 14:00 hod.

Volná místa v okolí Choťánky

STAVBYVEDOUCÍ / MISTR

Kontaktovat nás můžete e.mailem nebo telefonicky PO - PÁ od 7:00 - 16:00 hod.
Poděbrady

ZEDNÍK

Poděbrady

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Fzyicky náročná práce, práce na lešení, čistý TR, praxe na stavbách - výhodou. Doprava na stavby ...
Poděbrady

Učitelé v oblasti předškolní výchovy

kvalifikovaná učitelka MŠ

Montážní dělníci výrobků z pryže a plastů

Skladník / expedient

POŽADUJEME: SŠ nebo SOU vzdělání, řidičské oprávnění na VZV, dobrý zdravotní stav bez omezení, ...

volná místa Choťánky