Řidič/ka skupiny B, rozvážková služba

Kontakty
zaměstnavatel: František Tomášek
pracoviště: Na Hranici 4337, 58601
mzda: od 18900 do 35000
Popis pozice
Řidičský průkaz skupiny B, bezúhonost, praxe v rozvážkové službě výhodou.

První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Volná místa v okolí Jihlava

Pomocní kuchaři

První kontakt e-mailem.
Jihlava

Dělníci v oblasti výstavby budov

První kontakt telefonicky.
Jihlava

Pomocné lesnické a zemědělské práce

První kontakt telefonicky v čase 10:00-16:00 hod.

Operátor/ka výrobní linky

Požadujeme manuální zručnost, pracovitost, spolehlivost. První kontakt e-mailem.
Malý Beranov

Pěstitel/ka a chovatel/ka ve smíšeném hospodářství

Nutná samostatnost. Fyzicky náročná práce. Pracovní doba od 6.00 do 14.30 hodin. Nutná časová ...
Rantířov

Kvalifikovaní pracovníci v lesnictví a příbuzných oblastech

Zaměstnanecké výhody: naturálie. První kontakt telefonicky.
Rantířov

volná místa Jihlava