Operátor/ka výrobní linky

Kontakty
zaměstnavatel: JILANA, a.s.
pracoviště: Malý Beranov, Malý Beranov
mzda: od 23400
Popis pozice
Požadujeme manuální zručnost, pracovitost, spolehlivost.
První kontakt e-mailem.

Volná místa v okolí Malý Beranov

Telefonní operátor/ka - obsluha zákaznického servisu

Vhodné i pro osoby bez praxe, nutná dobrá znalost práce na PC. Náplň práce: - komunikace se ...

Hlavní ekonom/ka

První kontakt telefonicky nebo e-mailem.

Účetní - prodavač/ka

První kontakt osobně nebo telefonicky v čase 7:00 - 15:00 hod. nebo e-mailem.

Sociální pracovník pro zařízení sociálních služeb pro děti a dospělé s poruchou

Požadujeme: - minimální vzdělání pro sociálního pracovníka dle zákona o sociálních službách; - ...

Programátor/ka 2

Požadavky: bakalářské vzdělání, MS Office (Word, Excel, Outlook), znalost výkresové dokumentace, ...
Jihlava

Dělníci v oblasti výstavby budov

Jihlava

volná místa Malý Beranov