servisní technik zdvihacích zařízení/výtahů

Kontakty
zaměstnavatel: MSV Liberec, s.r.o.
pracoviště: Miranova 148, 10200
mzda: od 35000
Popis pozice
Požadujeme:
-SOU/ÚSO v oboru mechanik zdvihacích zařízení-výtahář nebo elektrotechnického směru
-platná vyhláška 50/78sb. §6 (lze po doložení praxe zprostředkovat)
-řidičský průkaz sk. B
-samostatnost, komunikace s provozovateli výtahů, pečlivost
-obecně dobré pozitivní vystupování před zákazníky, ochota v případě potřeby práce přesčas,pohotovostní služby
-schopnost práce ve výškách
-provádění veškerých druhů oprav výtahů a jiné servisní práce
Nabízíme:
-zázemí prosperující české firmy
-perspektivní a stabilní zaměstnání
-nástup možný ihned nebo dle dohody
-mzda dle dohody a délky praxe
-profesní růst

Volná místa v okolí Žernov

Technicko-výrobní pracovník do chemického provozu

Kontakt: tel.: 271082364, e-mail: stepanovicova@pragochema.cz V prac. dny od 10:00 do ...

detektiv v obchodě

Dobrá fyzická kondice, trestní bezúhonnost; Nejdříve nutný telefonický kontakt: p. Kadlečík, 724 ...

Všeobecní administrativní pracovníci

Kontakt: benice@kindergarten.cz úroveň znalosti AJ min. C1

Učitelé v oblasti předškolní výchovy

Kontakt: Janouškovcová Jitka Mgr., tel.: 777152660, 274782607 (9 - 15 hod.), e-mail: ...

Pomocní pracovníci obchodního provozu

Gaoyang Zhu, e-mail: listarcz@hotmail.com Výhodou znalost čínského jazyka.

Řidič skupiny C (případně C + E)

volná místa Žernov