Učitelé v oblasti předškolní výchovy

Kontakty
zaměstnavatel: Mateřská škola
pracoviště: Přetlucká 2252, 10000
mzda: od 31500
Popis pozice
Kontakt: Janouškovcová Jitka Mgr., tel.: 777152660, 274782607 (9 - 15 hod.), e-mail: mspretlucka@volny.cz

Požadujeme pozitivní kolektivní komunikaci, spolehlivost a kreativní přístup.
Výhodou je praxe v MŠ

Volná místa v okolí Žernov

Všeobecní administrativní pracovníci

Kontakt: benice@kindergarten.cz úroveň znalosti AJ min. C1

Pomocní pracovníci obchodního provozu

Gaoyang Zhu, e-mail: listarcz@hotmail.com Výhodou znalost čínského jazyka.

Školní psychologové

Kontakt: Buchar Miroslav Mgr., tel.: 272651063, 739030737, e-mail: skola@zsbrectanova.cz Úvazek ...

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Rama Pokharel, tel.: 773714146 8:00-18:00 Znalost přípravy Indických a nepálských jídel. ...

Řidič skupiny C (případně C + E)

Doplňovači zboží

Nham Van Sy, tel.: 773 564 789 od 10 hod. do 14 hod. - výhodou znalost vietnamského jazyka - praxe ...

volná místa Žernov