Ostatní odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví

Kontakty
zaměstnavatel: VIG RE zajišťovna, a.s.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 60000
Popis pozice
Trojanová Hana, e-mail: htrojanova@deloittece.com

znalost srbštiny na úrovni rodilý mluvčí výhodou

Volná místa v okolí Praha

Stavební montéři (kromě montérů suchých staveb)

KONTAKT : Červenková R., tel.: +420 777 232 574
Praha

Číšníci a servírky

e-mail: hankajiang@gmail.com výhodou znalost čínského jazyka
Praha

XIGUANG DU, e-mail: michal666@163.com Výhodou znalost čínského jazyka.
Praha

údržbář

PRVOTNÍ KONTAKT E-MAILEM : SERGHEI MALIOVANNII, e-mail: lotos7577@gmail.com Požadavky: Řidičský ...
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Kontakt: e-mail: kancelar@sadrofit.cz Povolení k zaměstnání - §97 d,
Praha

Praktické sestry

Hradečný Michal, e-mail: michal.hradecny@mojeambulance.cz praktická sestra (musí splňovat odbornou ...
Praha

volná místa Praha