Číšníci a servírky

Kontakty
zaměstnavatel: HAPPY NOODLES s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 21300
Popis pozice
XIGUANG DU, e-mail: michal666@163.com

Výhodou znalost čínského jazyka.

Volná místa v okolí Praha

Kuchaři/kuchařky

Kontakt: Vačur Pavel, tel.: 724 120 500 (Pondělí až pátek 10-12 hodin), e-mail: ...
Praha

Specialisté v oblasti prodeje a nákupu informačních a komunikačních technologií

Kontakt: e-mail: petr.kaspar@cz.vivo.com Požadujeme - Organizační schopnosti, proaktivita, dobré ...
Praha

Ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby)

Fedorchuk, tel.: 774311665 nerovnoměrně rozvržená pracovní doba včetně víkendů, odpovídající ...
Praha

Pomocní pracovníci obchodního provozu

Kontakt: e-mail: bakkilic@seznam.cz el.: 608 848 177 út a pá od 10 do 12 hod
Praha

Ostatní výtvarní umělci

Kontakt: muzeummuzeum@seznam.cz,, , tel.: 776 890 040 út a pá od 10 do 12 hod.
Praha

Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci při dokončování staveb

Yovna Adalbert, tel.: 607050227, e-mail: a.jovna@aney.cz
Praha

volná místa Praha