Praktické sestry

Kontakty
zaměstnavatel: MOJE AMBULANCE a.s.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 30000
Popis pozice
Hradečný Michal, e-mail: michal.hradecny@mojeambulance.cz
praktická sestra (musí splňovat odbornou způsobilost dle zák. č. 96/2004 Sb., § 21b)
Znalost českého jazyka na komunikativní úrovni

Volná místa v okolí Praha

Ostatní uklízeči a pomocníci (vhodné i pro OZP a OZZ)

Demeterová Soňa, tel.: 777 510 002 (8:00 - 16:00), e-mail: sona.demeterova@uklidhk.cz Nabízíme ...
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Kontakt: , e-mail: hnrgroup@seznam.cz
Praha

Kirill Vislousov, e-mail: vislousov@seznam.cz
Praha

PRVOTNÍ KONTAKT E-MAILEM : Hakman Hanna, e-mail: hnrgroup@seznam.cz
Praha

Číšníci a servírky

Patricie Štefanová, e-mail: patriciestefanova@yahoo.com Hledáme číšníky do restaurace v ...
Praha

Odborní účetní všeobecní

Mišovicová Jana, e-mail: Jana.Misovicova@eu.asahibeer.comPožadujeme: dobré komunikační ...
Praha

volná místa Praha