Asistent/ka ředitele

Kontakty
zaměstnavatel: AGRO Jevišovice, a.s.
pracoviště: Jevišovice 102, 67153
mzda: od 30000 do 33000
Popis pozice
Náplň práce:
- péče o bezproblémový chod sekretariátu ředitele
- obsluha datových schránek, obchodní korespondence, archivace smluv a jiných dokumentů - firemní pošta, zpracování přehledů, výkazů a reportů, vklad dokumentů na portály
- údržba a distribuce interních směrnic a řádů, základní znalost účetnictví
- bližší informace při osobním jednání
Požadavky:
- základy účetnictví, komunikativnost, příjemné vystupování, zodpovědnost, svědomitost, časová flexibilita
Zaměstnanecké výhody:
- služební mobil, stravenky, 25 dní dovolené, penzijní připojištění, sociální program
Informace:
- mailem - zaslat profesní životopis včetně motivačního dopisu
- telefonicky Po-Pá 7:00-15:00 hod.>

Volná místa v okolí Bojanovice

Kalkulant/ka

Požadavky: - vzdělání technického zaměření - samostatnost, pečlivost, odpovědnost, ...

Dělníci v potravinářské výrobě

Informace: - osobně, mailem, telefonicky.>

Mistr/ová výroby TOFU

FYZICKY NÁROČNÁ PRÁCE Podmínka: - znalost technologie výroby TOFU Informace: - osobně - mailem - ...

FYZICKY NÁROČNÁ PRÁCE Informace: - osobně - mailem - telefonicky PO-ST 9:00-11:30 hod.>

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Upřesňující informace: - práce na stavbách v rámci celé ČR Informace: - osobně, mailem, telefonicky

Dělník v potravinářské výrobě

FYZICKY NÁROČNÁ PRÁCE Informace - telefonicky, osobně PO-ST 9:00-11:30 hod. - mailem

volná místa Bojanovice