Kalkulant/ka

Kontakty
zaměstnavatel: FK dřevěné lišty, spol. s r.o.
pracoviště: Bojanovice 79, 67153
mzda: od 30000
Popis pozice
Požadavky:
- vzdělání technického zaměření
- samostatnost, pečlivost, odpovědnost, komunikativnost
- řidičské oprávnění skupiny "B"
- znalost kreslících programů (Solidworks, Autocad…) výhodou
- znalost NJ velkou výhodou
Zaměstnanecké výhody:
- pružná pracovní doba
- finanční ohodnocení dle praxe a vzdělání
- účast v systému firemních benefitů ' měsíční odměna
- finanční příspěvek na čištění ochranných pracovních oděvů
- dotované stravování
- příplatek za přesčasy 50%
- benefit body, dotované stravování, dodatková dovolená, kulturní akce
Informace:
- osobně - Bojanovice čp. 79, PO-PÁ 8:00 - 13:00
- mailem
- telefonicky PO-PÁ 8:00 - 13:00

Volná místa v okolí Bojanovice

Dělníci v potravinářské výrobě

Informace: - osobně, mailem, telefonicky.>

Mistr/ová výroby TOFU

FYZICKY NÁROČNÁ PRÁCE Podmínka: - znalost technologie výroby TOFU Informace: - osobně - mailem - ...

FYZICKY NÁROČNÁ PRÁCE Informace: - osobně - mailem - telefonicky PO-ST 9:00-11:30 hod.>

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Upřesňující informace: - práce na stavbách v rámci celé ČR Informace: - osobně, mailem, telefonicky

Dělník v potravinářské výrobě

FYZICKY NÁROČNÁ PRÁCE Informace - telefonicky, osobně PO-ST 9:00-11:30 hod. - mailem

Doplňovači zboží

ADRESA MÍSTA VÝKONU PRÁCE: Jevišovice 39 Fyzicky náročná práce, nošení těžšího zboží a ...

volná místa Bojanovice