manikúra a pedikúra

Kontakty
zaměstnavatel: Nguyen Dieu Linh
pracoviště: Dlouhá třída 860, 73601
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Dohoda o pracovní činnosti
mzda: od 125
Popis pozice
zajištění ubytování + bonusy
Způsob kontaktu: předem telefonicky (mezi 15 - 19h) nebo e-mailem

Volná místa v okolí Havířov

prodavači pokladní - PRIMA PEKÁRNA

Pro naši provozovnu PRIMA PEKÁRNA s kavárnou přivítáme kolegyni/kolegu s příjemným vystupováním, ...

zedníci

Způsob kontaktu: předem telefonicky dohodnout schůzku
Havířov

obsluha CNC

praxe ve výrobě vítána Způsob kontaktu: osobně od 8.00 hod.do 14.00 hod. nebo e-mailem

Seřizovač a obsluha CNC

praxe 3 roky ve výrobě vítána Způsob kontaktu: osobně od 8.00 hod.do 14.00 hod. nebo e-mailem

Pomocný dělník ve výrobě

Způsob kontaktu: osobně od 8.00 hod.do 14.00 hod. nebo e-mailem

lékař - specializovaná způsobilost v oboru "Pneumologie a ftizeologie",

- Co požadujeme: ukončené vysokoškolské vzdělání, u cizinců, které studovali mimo EU - složená ...

volná místa Havířov