lékař - specializovaná způsobilost v oboru "Pneumologie a ftizeologie",

Kontakty
zaměstnavatel: Moravia ambulance Havířov s.r.o.
pracoviště: Budovatelů 825, 73564
mzda: od 110000 do 130000
Popis pozice
- Co požadujeme: ukončené vysokoškolské vzdělání, u cizinců, které studovali mimo EU - složená aprobační zkouška, specializovaná způsobilost v oboru "Pneumologie a ftizeologie", popř. ukončený základní kmen a zařazení do předatestační přípravy v oboru "Pneumologie a ftizeologie",
- profesionální přístup a vystupování

- pracovní doba při plném úvazku 36 ordinačních hodin/týden, (možnost úpravy ordinačních hodin dle časového prostoru lékaře), práce na plný úvazek/možnost částečného úvazku,

Volná místa v okolí Havířov

kosmetička

způsob kontaktu: telefonicky od 8.00 hod. do 20.00 hod.

Pomocní kuchaři

Požadujeme praxi v oboru asijské kuchyně, Zájemci splňující požadované kritéria kontaktujte ...

Řídící pracovníci v restauracích

Požadujeme znalost Vietnamského jazyka Praxi v gastronomii min. 2 roky Znalost asijských pokrmů a ...

pedikúra, manikúra

Pracovní doba: Po-Ne 9.00 hod. do 20.00 hod.

Pekaři, cukráři (kromě šéfcukrářů) a výrobci cukrovinek

výroba pizzy, výroba zmrzliny pracovní doba dle dohody Způsob kontaktu: osobně na adrese firmy

maséři

zkušenosti s prováděním thajských masáží isánského typu

volná místa Havířov