Úřad práce Havířov

Kontaktní pracoviště Úřad práce Havířov - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Ostravě.

Junácká 1632/3, Podlesí, 736 01 Havířov 1

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Havířově zajišťuje následující služby

Úřad práce Havířov - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Havířov - Zprostředkování zaměstnání na adrese Junácká 1632/3, Podlesí, 736 01 Havířov 1, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Havířov

Celkem nalezeno 55 volných místo pro Havířov a okolí
Dělníci v oblasti výstavby budov

Náplň práce: - dobrý zdravotní stav - fyzicky náročná práce - zvedání a manipulace s těžkými břemeny - nakládání a vykládání stavebních materiálů s použitím vozíků - úklid pracovišt a odstraňování různých stavebních překážek - výstup a výkonávání ...

STRÁŽNÝ/Á

Kontaktní osoba: Jindřich Gorgol, tel.: 603 575 268 Josef Adamek, tel.: 603 267 919 První kontakt: telefonicky v době od 7:00 do 18:00 Náplň práce: Ostraha oploceného staveniště, výstavba parkoviště, ostraha stavebních strojů, pracoviště Štěrkovna ...

potrubáři

Výstavba dálkových potrubí, požadavky: časová flexibilita, místo výkonu práce celá ČR dle zakázek a zahraniční cesty na Slovensko a do Polska, manuální zručnost, fyzická zdatnost, platný certifikát svářeče v jedné z metod 141, 111 výhodou

pracovníci pro přípravu rychlého občerstvení

pracovní doba dle domluvy Způsob kontaktu: pouze osobně

svářeči ocelových konstrukcí-montéři

Požadujeme: vzdělání vhodné pro výkon povolání svářeč. Praxe na pozici svářeč-podmínkou. Svářečský průkaz bude zajištěn u zaměstnavatele. Místo výkonu práce celá ČR dle zakázek a zahraniční cesty na Slovensko, manuální zručnost, fyzická ...

zedníci obkládači

Náplň práce: pokládání dlažeb a obkladů, drobné zednické práce. Požadujeme vzdělání v oboru nebo příbuzném oboru nebo praxe na obdobné pozici alespoň 1 rok Způsob kontaktu: předem volat Po-Pá 8-14 hod. na telefonicky nebo e-mailem

Kontaktní pracoviště Úřad práce Havířov
Pracoviště Úřadu práce v Havířově naleznete na adrese Junácká 1632/3, Podlesí, 736 01 Havířov 1.

Na kontaktním pracovišti Úřad práce Havířov naleznete odkazy na následující služby:

U jednotlivých pracovišť Úřadu práce v Havířově jsou zobrazeny telefonní a faxová čísla, úřední doba konkrétního pracoviště a kompetentní kontaktní osoby pro konkrétní pracoviště.

Pokud hledáte nové zaměstnání, Úřad práce nabízí každý den aktualizovanou nabídku pracovních pozic.
Jednotlivá volná místa v Havířově, můžete třídit dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání.
U konkrétní nabídky volných míst v Havířově, naleznete i nabídky práce v blízkém okolí.