Obchodní ředitel (Řídící pracovníci v oblasti obchodu)

Kontakty
zaměstnavatel: Yandex s.r.o.
pracoviště: Národní 135, 11000
mzda: od 150000
Popis pozice
Koéntakt jminarikova@y.nv.com

Požadavky:
- minimálně středoškolské vzdělání, preferováné vysokoškolské v ekonomické oblasti
- znalost anglického jazyka na profesionální ůrovni (mezinárodní tým)
- znalost ruského jazyka výhodou
- min. 8 letá praxe s řízením celého procesu prodeje, od prvního kontaktu po vyjednání a uzavření smlouvy
- min. 3 letá praxe s plánováním a prezentace produktu na základě prodejních výsledků a vyhodnocení trhu
- zkušenost s řízením mezinárodního týmu výhodou
- vyžadována předchozí zkušenost s obchodem v IT oblasti

Volná místa v okolí Praha 1

Koordinátoři asistenční služby

Kontakt: Ing.Růžena Káčerková, e-mail: Ruzena.kacerkova@pvzp.cz Znalost cizích jazyků (angličtina ...

Recepční v hotelu

Seidlová Helena, e-mail: accounting.prague@falkensteiner.com - Profesionální vzhled a chování - ...

KOSMETOLOG

Kontakt e-mail: mf@dermabodyclinic.cz

Noční recepční

Kontakt: Šedivá Nikola, e-mail: nikola.sediva@kkhotels.com

Kontakt: Ruzena.kacerkova@pvzp.cz Znalost cizích jazyků AJ C1, RJ C1

Prodavači v prodejnách

KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : Quang Cuong Ha, tel.: 608 646 888, e-mail: quangcuong1705@gmail.com

volná místa Praha 1