Recepční v hotelu

zaměstnavatel: Falkensteiner Hotel Maria Prag Betriebs s.r.o.
pracoviště: Opletalova 1402, 11000
mzda: od 35000
Popis pozice
Seidlová Helena, e-mail: accounting.prague@falkensteiner.com

- Profesionální vzhled a chování
- Vynikající komunikační dovednosti a přesvědčivé a příjemné chování
- Pozitivní a aktivní přístup k rychlému řešení problémů
- Vynikající znalost angličtiny slovem i písmem; znalost němčiny či dalšího jazyka je výhodou
- Dobrá znalost Microsoft Office
- Předchozí zkušenost v pohostinství vítána, není však podmínkou
- Týmový hráč

Nadstandardní a transparentní mzdové podmínky
- All-inclusive onboarding pro dobrý start v práci
- Zdravé a vyvážené zaměstnanecké stravování
- Individuální plánování rozvoje prostřednictvím interních a externích školení
- Příležitosti podílet se na utváření budoucnosti v dynamickém a otevřeném pracovním prostředí
- Zvýhodněné ceny pro zaměstnance a jejich rodinu i přátelé na ubytování a služby v rámci společnosti Falkensteiner
- Multisport benefit karta

Volná místa v okolí Praha 1

KOSMETOLOG

Kontakt e-mail: mf@dermabodyclinic.cz

Noční recepční

Kontakt: Šedivá Nikola, e-mail: nikola.sediva@kkhotels.com

Koordinátoři asistenční služby

Kontakt: Ruzena.kacerkova@pvzp.cz Znalost cizích jazyků AJ C1, RJ C1

Prodavači v prodejnách

KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : Quang Cuong Ha, tel.: 608 646 888, e-mail: quangcuong1705@gmail.com

Šéfkuchaři v hotelových restauracích

Kontakt: vendula.brydlova@whotels.com Zkušenosti z hotelového, či restauračního prostředí, ...

Pomocní kuchaři

volná místa Praha 1