Koordinátoři asistenční služby

Kontakty
zaměstnavatel: Pojišťovna VZP, a.s.
pracoviště: Lazarská 1718, 11000
mzda: od 35000 do 40000
Popis pozice
Kontakt: Ing.Růžena Káčerková, e-mail: Ruzena.kacerkova@pvzp.cz

Znalost cizích jazyků (angličtina C1, ruština C1)

Zaměstnanecké výhody: stravenky, dovolená navíc

Volná místa v okolí Praha 1

Noční recepční

Kontakt: Šedivá Nikola, e-mail: nikola.sediva@kkhotels.com

Denní recepční

Lektoři anglického jazyka

Kontakt: Cooke Hana, e-mail: hana.cooke@lvacademy.cz Rodilý mluvčí - anglický jazyk, dobrý vztah k ...

Prodavači v prodejnách

KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : Quang Cuong Ha, tel.: 608 646 888, e-mail: quangcuong1705@gmail.com

Kontakt: Ruzena.kacerkova@pvzp.cz Znalost cizích jazyků AJ C1, RJ C1

Pomocní kuchaři

Kontakt: vendula.brydlova@whotels.com Zkušenosti z hotelového, či restauračního prostředí, ...

volná místa Praha 1