lékař/ka - Interních oddělení

Kontakty
zaměstnavatel: Nemocnice Tábor, a.s.
pracoviště: Kpt. Jaroše 2000, 39003
mzda: od 52000
Popis pozice
Pracovní poměr na dobu určitou.
Požadavkem je vysokoškolské vzdělání lékařské fakulty, vítáno je zařazení do specializačního vzdělávání oboru Vnitřní lékařství. Požadujeme lékaře, který splňuje morální i odborné předpoklady.
Pracovní pozice je vhodná i pro absolventy.

Kontakt: e-mailem.

Volná místa v okolí Tábor

dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Místo výkonu práce: okres Tábor Kontakt: e-mailem.

sociální pracovník/ce pro děti a mládež

Cheiron T, o.p.s. vypisuje výběrové řízení na pozici sociální pracovník/ce, resp. pracovník/ce v ...

masér/ka thajských masáží

Požadavky : certifikát thajských masáží v rozsahu 150 hodin. Kontakt: e-mailem.

zedník

Místo výkonu práce okres Tábor Kontakt: telefonicky 9 - 15 hodin

šéfkuchař/ka asijské kuchyně

Upřesňující informace: znalost vietnamského jazyka výhodou ( s ohledem na komunikaci se ...

dělník výstavby budov

volná místa Tábor