Úřad práce Tábor

Kontaktní pracoviště Úřad práce Tábor - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Českých Budějovicích.

Husovo nám. 2938, 390 02 Tábor 2

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Táboře zajišťuje následující služby

Úřad práce Tábor - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Volná místa Tábor

Celkem nalezeno 669 volných místo pro Tábor a okolí
Dělnice (dělník) ve výrobě

Vhodné pro absolventy. Manuální práce, kompletace výrobků pro automobilový průmysl, 12 hod směny v nepřetržitém provozu. Požadujeme manuální zručnost, pečlivost, samostatnost a spolehlivost, práce je vhodná pro ženy. Nástupní mzda je od 20000 ...
Tábor

Řidič IVECO - kontejner

Pracovní doba: 8 hodin, možnost zkrácené pracovní doby na 6 hodin. Požadujeme: profesní průkaz + karta řidiče. Kontakt e-mailem. Volné místo řidič iveco - kontejner pro lokalitu Tábor.
Tábor

manipulant logistiky - skladník

Vykládka dodavatelského zboží, příjem do systému SAP, vizuální kontrola nepoškozenosti zboží, nakládka a vykládka obalů, příprava zboží k expedici, skenování a kontrola expedice zboží, nakládka zákazníkům. Práce v 2-směnném provozu, automobilový ...
Tábor

Pomocník/pomocnice v kuchyni

Náplň práce: úklid, obsluha škrabky brambor, obsluha myčky, pomocné práce v kuchyni. Kontakt: telefonicky, e-mailem. Volné místo pomocník/pomocnice v kuchyni pro lokalitu Tábor.
Tábor

Pomocný stavební dělník

Min.praxe ve stavebnictví 1 rok. Kontakt emailem, telefonicky. Volné místo pomocný stavební dělník pro lokalitu Tábor.
Tábor

montážní dělník výrobků z kovů

pracovní doba 7:00 - 15:30, práce ve výškách, montíž kovových stříšek nad balkony u bytových domů, montáž kovových stříšek nad dveře, kontakt tel. Volné místo montážní dělník výrobků z kovů pro lokalitu Tábor.
Tábor

Kontaktní pracoviště Úřad práce Tábor
Pracoviště Úřadu práce v Táboře naleznete na adrese Husovo nám. 2938, 390 02 Tábor 2.

Na kontaktním pracovišti Úřad práce Tábor naleznete odkazy na následující služby:

U jednotlivých pracovišť Úřadu práce v Táboře jsou zobrazeny telefonní a faxová čísla, úřední doba konkrétního pracoviště a kompetentní kontaktní osoby pro konkrétní pracoviště.

Pokud hledáte nové zaměstnání, Úřad práce nabízí každý den aktualizovanou nabídku pracovních pozic.
Jednotlivá volná místa v Táboře, můžete třídit dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání.
U konkrétní nabídky volných míst v Táboře, naleznete i nabídky práce v blízkém okolí.