sociální pracovník/ce pro děti a mládež

Kontakty
zaměstnavatel: Cheiron T, o.p.s.
pracoviště: Děkanská 302, 39001
mzda: od 26500 do 29000
Popis pozice
Cheiron T, o.p.s. vypisuje výběrové řízení na pozici sociální pracovník/ce, resp. pracovník/ce v sociálních službách v klubech pro děti a mládež (NZDM) ve věku 8-20 let na úvazek 1,0 s nástupem v květen/červen 2024.
Jak práce u nás vypadá:
-je to sociální práce v klubu - nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež se zaměřením na cílovou skupinu ve věku 6 -20 let, která je ohrožena rizikovými projevy chování, nebo žije rizikovým způsobem života
-pracuješ s mladými lidmi a probíráš s nimi jejich rizikové a nesnadné životní situace, pomáháš jim hledat řešení a motivaci ke změně. Řešíš s nimi záškoláctví, doučování, základní hygienické návyky, užívání drog a alkoholu, rizikový sexuální život, hledání práce a bydlení, hospodaření s penězi, atd.
-organizuješ volnočasové, vzdělávací, kulturní aktivity
-řešíš (nenáročnou) administrativu související s poskytovanými službami
-pracuješ převážně v odpoledních hodinách (11:00 - 19:30, pátek 8:30 - 17:00)
Kdo je náš ideální kandidát:
-otevřený, kreativní, trpělivý, empatický člověk, který věří, že by všichni měli mít stejná práva a šance bez ohledu na barvu pleti či sociální zázemí
-ideálně nadšenec do hudby či jiné tvůrčí činnosti (keramika, tanec, truhlářská práce, výtvarná činnost, atd.)
-ideálně se zkušeností s prací s dětmi a mládeží
-střední škola; vzdělání v sociální oblasti výhodou, VOŠ nebo VŠ v oboru velkou výhodou
Co potřebujeme:
- trestní bezúhonnost
- schopnost otevřené komunikace s klienty na různá témata, přijímání klientů napříč celým spektrem cílové skupiny (nediskriminační chování)
-schopnost spolupráce a komunikace v tý

Volná místa v okolí Tábor

masér/ka thajských masáží

Požadavky : certifikát thajských masáží v rozsahu 150 hodin. Kontakt: e-mailem.

zedník

Místo výkonu práce okres Tábor Kontakt: telefonicky 9 - 15 hodin

šéfkuchař/ka asijské kuchyně

Upřesňující informace: znalost vietnamského jazyka výhodou ( s ohledem na komunikaci se ...

dělník výstavby budov

Kuchař/ka - vyučený

pouze vyučení kuchaři/kuchařky

zámečník - svářeč

Požadujeme: - vzdělání ve strojírenském nebo podobném oboru - zámečnické a svářečské práce - ...

volná místa Tábor