Strojírenští technici kontroly kvality

Kontakty
zaměstnavatel: SKLÁŘSKÉ STROJE ZNOJMO, s.r.o.
pracoviště: Hlavní 136, 66904
mzda: od 30000
Popis pozice
Popis činnosti a požadavky:
- vstupní, výstupní a mezioperační kontrola komponentů
- rozměrová kontrola dle výkresové dokumentace
- práce s konvenčními měřidly i speciálními měřidly - firma případně zaučí
- vystavování protokolů a záznamů o neshodách
- technické vzdělání nebo odpovídající praxe
- spolehlivost, důslednost a zodpovědnost
- znalost čtení technické dokumentace
- zkušenosti s používáním běžných délkových měřidel
Zaměstnanecké výhody:
- zaškolení pod vedením zkušeného kolegy
- motivační finanční ohodnocení, pravidelné zvyšování mzdy
- měsíční odměny, roční odměna
- možnost vzdělávání se v oboru a profesní rozvoj
- 5 týdnů dovolené
- stravování v areálu firmy s nízkou cenou obědů, značnou část hradí zaměstnavatel
- zvýhodněné mobilní tarify, i pro rodinné příslušníky
- bezúročné půjčky, příspěvky k životním a pracovním výročím, firemní akce
Informace:
- mailem, telefonicky.>

Volná místa v okolí Znojmo

Učitelé na 1. stupni základních škol

ZÁSTUP za MD Požadavek VŠ vzdělání pedagogického směru. Informace: - TELEFONICKY - MAILEM.>

Obsluha konvenčních soustruhů

Popis činnosti a požadavky: - obsluha klasického soustruhu - práce s technickou dokumentací - ...

Recepční v hotelích

Hotel N*** v Příměticích Možnost prac. poměru i na zkrácený úvazek. Informace: - mailem, ...

Podlaháři (kromě parketářů)

Zedníci

Informace: - telefonicky v době 8-16 hod. - mailem

Prodavači smíšeného zboží

Vietnamština výhodou. Informace: - osobně na prodejně - Krhovice 195

volná místa Znojmo