Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Kontakty
zaměstnavatel: Rosenberg s. r. o.
pracoviště: Klenčí pod Čerchovem 101, 34534
mzda: od 26000 do 30000
Popis pozice
Požadavky: vyučen, manuálně zručný, spolehlivost, řidičský průkaz na VzV výhodou
Nabízíme: 25 dní dovolené, podnikové stravování, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, měsíční prémie a roční odměny
Nutný telefonický nebo e-mailový kontakt.

Volná místa v okolí Klenčí pod Čerchovem

uklízeči výrobních a kancelářských prostor

Pracovní náplní je běžný úklid kanceláří a výrobních prostor. Požadujeme pracovistost, ...

Obsluha mlecího zařízení

Nabízíme: osobní ohodnocení, závodní stravování, příspěvek na stravování. Osobní nebo telefonický ...

nástrojař

Osobní nebo telefonický kontakt.

údržbář

elektrikář

seřizovač

volná místa Klenčí pod Čerchovem