uklízeči výrobních a kancelářských prostor

Kontakty
zaměstnavatel: Rosenberg s. r. o.
pracoviště: Klenčí pod Čerchovem 101, 34534
mzda: od 21000 do 24000
Popis pozice
Pracovní náplní je běžný úklid kanceláří a výrobních prostor.
Požadujeme pracovistost, spolehlivost a pečlivost.
Nabízíme: 25 dní dovolené, dotované podnikové stravování, příspěvek na životní nebo penzijní připojištění, měsíční prémie a roční odměny
Nutný telefonický nebo e-mailový kontakt.

Volná místa v okolí Klenčí pod Čerchovem

Obsluha mlecího zařízení

Nabízíme: osobní ohodnocení, závodní stravování, příspěvek na stravování. Osobní nebo telefonický ...

elektrikář

Osobní nebo telefonický kontakt.

seřizovač

nástrojař

údržbář

Seřizovač a obsluha kovoobráběcích strojů m/ž

Náplní práce je obsluha a seřizování kovotlačitelského lisu. Požadujeme SOU strojírenského směru, ...

volná místa Klenčí pod Čerchovem