Specialisté v oblasti počítačových sítí (kromě správců)

Kontakty
zaměstnavatel: SANDOZ s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
mzda: od 65012
Popis pozice
Kontakt: Wantochová Natálie. Zájemci o pozici hlaste se, prosím, přes firemní portál https://www.sandoz.cz/careers/career-search

Angličtina na komunikativní úrovni bez nutnosti certifikátu;

Volná místa v okolí Praha

Ostatní uklízeči a pomocníci

Retiznik Diana, tel.: 721 161 186 nerovnoměrně rozvržená pracovní doba včetně víkendů a svátků, ...
Praha

Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Bazarov Oleksandr, tel.: 776759969 pondělí a čtvrtek 10.00-12.00
Praha

Lavryshyn, tel.: 774 535 444
Praha

Všeobecní administrativní pracovníci

Kontakt: Belozerova Anželika, tel.: 777 311 154, e-mail: belozerova@seznam.cz Požadavky: ...
Praha

Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objekt

Bazarov Oleksandr, tel.: 776 759 969 pondělí a čtvrtek 10-12:00 hod.
Praha

volná místa Praha

Nahoru