Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Kontakty
zaměstnavatel: JUMIGA-LID s.r.o.
pracoviště: Praha
mzda: od 19600
Popis pozice
Bazarov Oleksandr, tel.: 776759969 pondělí a čtvrtek 10.00-12.00

Volná místa v okolí Praha

Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objekt

Bazarov Oleksandr, tel.: 776 759 969 pondělí a čtvrtek 10-12:00 hod.
Praha

Ostatní uklízeči a pomocníci

Retiznik Diana, tel.: 721 161 186 nerovnoměrně rozvržená pracovní doba včetně víkendů a svátků, ...
Praha

Systémoví analytici

Požadované zkušenosti/technické dovednosti: - odbornost v oblasti poskytování technické podpory ...
Praha

Lavryshyn, tel.: 774 535 444
Praha

Praha

Pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby)

Kontakt: YAROSLAV RUSNAK, e-mail: gepa-group@seznam.cz Výpis z RT
Praha

volná místa Praha