Všeobecní administrativní pracovníci

Kontakty
zaměstnavatel: SANDERS TECHNOLOGY s.r.o.
pracoviště: Praha
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
mzda: od 21500
Popis pozice
Kontakt: Belozerova Anželika, tel.: 777 311 154, e-mail: belozerova@seznam.cz

Požadavky: komunikativnost, znalost Aj, turečtiny, rusštiny, ázerbájdžánštiny, samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost, výhodou ŘP sk.B

Volná místa v okolí Praha

Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objekt

Bazarov Oleksandr, tel.: 776 759 969 pondělí a čtvrtek 10-12:00 hod.
Praha

Montéři suchých staveb

Kontakt: Sláma Radomil, e-mail: info@pebo.cz
Praha

Systémoví analytici

kontakt: Mejtský Miroslav, e-mail: hlasenkavolnehomista@gmail.com Angličtina na úrovni rodilý ...
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Lavryshyn, tel.: 774 535 444
Praha

Řídící pracovníci v oblasti informačních technologií a činností

Kontakt: Wantochová Natálie. Zájemci o pozici hlaste se, prosím, přes firemní portál ...
Praha

Specialisté v oblasti počítačových sítí (kromě správců)

Praha

volná místa Praha

Nahoru