Ostatní odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky

Kontakty
zaměstnavatel: PricewaterhouseCoopers Audit, s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 60000
Popis pozice
Kontakt: Sýkorová Darja, e-mail: cz_vialto_infokarta@vialto.com

Minimálně bakalářské vzdělání. Znalost anglického jazyka mluvenou i písemnou formou výhodou. Obdobná zkušenost na dané pozici v mezinárodní společnosti výhodou.

Volná místa v okolí Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Palamarchuk, tel.: 777888596
Praha

Systémoví analytici

Požadované zkušenosti/technické dovednosti: - odbornost v oblasti poskytování technické podpory ...
Praha

Řídící pracovníci v oblasti informačních technologií a činností

Kontakt: Wantochová Natálie. Zájemci o pozici hlaste se, prosím, přes firemní portál ...
Praha

Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objekt

Bazarov Oleksandr, tel.: 776 759 969 pondělí a čtvrtek 10-12:00 hod.
Praha

Bazarov Oleksandr, tel.: 776759969 pondělí a čtvrtek 10.00-12.00
Praha

Specialisté v oblasti počítačových sítí (kromě správců)

Praha

volná místa Praha