OBRÁBĚČ KOVŮ - operátor obráběcích CNC center - frézky, soustruhy, bruska

Kontakty
zaměstnavatel: TM ELITEX s.r.o.
pracoviště: plk. Truhláře 1332, 51251
mzda: od 21300 do 25000
Popis pozice
OBRÁBĚČ kovů - operátor obráběcích CNC center - frézky, soustruhy, bruska
3 místa, PP na dobu určitou (půl roku) po zapracování možnost na dobu neurčitou
požadujeme: vzdělání - vyučení nebo SŠ ve strojním oboru), praxi 2 roky, znalost práce na PC (programování CNC strojů)

nabízíme: stravování

kontakt: p. Pukšová - Po - Pá 8.00 - 15.00 hod.

Volná místa v okolí Stružinec

Strojírenští kovodělníci

kontakt: telefonicky osobně: pátek od 11:00 do 12:00 hod.,

Technický administrátor/referent

Technický administrátor/referent Popis pozice: - referent se zabývá přípravou a zpracováním ...

ŠVADLENA, DÁMSKÁ KREJČOVÁ, PÁNSKÝ KREJČÍ

Náplň práce: -samostatné šití výrobků podle předem stanovené technologie a postupu -sešívání vícero ...

číšník, servírka

krátký, dlouhý týden praxe podmínkou

ŘIDIČ NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU

ŘIDIČ NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU, řidič. průkaz sk. C, E, praxe vítána, vnitro i zahraničí

ÚDRŽBÁŘ STROJNÍHO ZAŘÍZENÍ

údržba a oprava strojů, řidičský průkaz sk. B, spolehlivost možnost stravování kontakt: ...

volná místa Stružinec