ŠVADLENA, DÁMSKÁ KREJČOVÁ, PÁNSKÝ KREJČÍ

Kontakty
zaměstnavatel: SVITAP J. H. J. spol. s r. o.
pracoviště: Nádražní 1059, 51251
mzda: od 20500
Popis pozice
Náplň práce:
-samostatné šití výrobků podle předem stanovené technologie a postupu
-sešívání vícero dílců a komponentů
-ovládání šicího stroje
-údržba šicího stroje

Požadujeme:
-znalost práce na šicím stroji (min jedno-, dvojjehla)
-odpovědnost za odvedenou práci
-manuální zručnost
-flexibilita, samostatnost
-trestní bezúhonost
-aktivní přístup k práci
-komunikativnost a spolehlivost
-vyučení v oboru krejčí/ švadlena není podmínkou

Nabízíme:
-konkurenceschopné platové ohodnocení v dané lokalitě
-práce na HPP nebo zkrácený úvazek
-jednosměnný provoz ( 6-14)
-zázemí silné a stabilní české firmy
-přátelský a vstřícný kolektiv
-možnost kariérního a osobního růstu
-nástup možný ihned nedo dle dohody

Benefity:
dovolená nad rámec zákoníku práce - 25 dní
-příspěvek na stravování v závodní jídelně
-nealkoholické nápoje během směny zdarma

kontakt: petr.bryscejn@svitap.cz, +420 776 87 00 55, Pracovní dny 6,00 - 14,00 hod., osobně Pracovní dny 6,00 - 14,00 hod.

Volná místa v okolí Stružinec

číšník, servírka

krátký, dlouhý týden praxe podmínkou

ŘIDIČ NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU

ŘIDIČ NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU, řidič. průkaz sk. C, E, praxe vítána, vnitro i zahraničí

ÚDRŽBÁŘ STROJNÍHO ZAŘÍZENÍ

údržba a oprava strojů, řidičský průkaz sk. B, spolehlivost možnost stravování kontakt: ...

ASISTENT/ASISTENTKA

Pracovní náplň: -administrativní podpora (filtrování a vyřizování části e-mailové korespondence, ...

Obsluha zemních a příbuzných strojů

strojnický průkaz kontakt: e-mailem, telefonicky

Stavební technici přípravy a realizace staveb

řidičský průkaz skupiny B příprava a realizace staveb kontakt: e-mailem, telefonicky

volná místa Stružinec