Volná místa Stružinec

Celkově nalezeno 1169 volných míst pro práci Stružinec a okolí
zobrazuji 1 - 14
DĚLNÍK PRÁŠKOVÉ LAKOVNY A KOVOVÝROBY

Práce v práškové lakovně - zavěšování výrobků Práce v kovovýrobě - tvářecí stroje, vrtačky kontakt: osobně od 6.00 do 14.00 hod., telefonicky v pracovní dny od ...
Stružinec

POMOCNÝ DĚLNÍK DŘEVOVÝROBY

Požadujeme samostatnost a schopnost orientace ve výrobě. Úkolová mzda stravenky, pružná pracovní doba Kontakt: e-mailem Volné místo pomocný dělník dřevovýroby pro lokalitu ...
Lomnice nad Popelkou

TRUHLÁŘ

Požadujeme samostatnost a schopnost orientace ve výrobě. Úkolová mzda stravenky, pružná pracovní doba Kontakt: e-mailem Volné místo truhlář pro lokalitu Lomnice nad Popelkou.
Lomnice nad Popelkou

DĚLNÍK/CE VE VÝROBĚ

Volné místo pro dělník/ce ve výrobě lokalitu Lomnice nad Popelkou.
Lomnice nad Popelkou

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK

podmínkou potřeba znalostí ze stomatologie stravenky kontakt: telefonicky Volné místo administrativní pracovník pro lokalitu Lomnice nad Popelkou.
Lomnice nad Popelkou

STOMATOLOG - ZUBAŘ - LÉKAŘ S OVĚŘENÝM DIPLOMEM

Upřednostňujeme lékaře s oprávněním k samostatnému výkonu povolání. Nabízíme vlastní novou, Plně vybavenou ordinaci, včetně možnosti pronájmu bytu v blízkosti ordinace. Vhodné i ...
Lomnice nad Popelkou

ŘIDIČ POPELÁŘSKÉHO VOZIDLA, DĚLNÍK SVOZU (POPELÁŘ)

Požadujeme spolehlivost, pečlivost, pracovní nasazení, trestní bezúhonnost, dobrý zdravotní stav, řidičský průkaz skupiny C, profesní průkaz. Nepožadujeme praxi. Náplň práce: ...
Lomnice nad Popelkou

SVÁŘEČ

pracovní poměr na dobu určitou i neurčitou Svářečský průkaz uchazeče není podmínkou pro přijetí. stravenky kontakt: e-mailem, telefonicky Volné místo svářeč pro lokalitu ...
Lomnice nad Popelkou

ZUBAŘ - LÉKAŘ

stravenky kontakt: telefonicky Volné místo zubař - lékař pro lokalitu Lomnice nad Popelkou.
Lomnice nad Popelkou

PRODAVAČ/KA

nástup co nejdříve kontakt: telefonicky od 8.00 hod. e-mailem Volné místo prodavač/ka pro lokalitu Lomnice nad Popelkou.
Lomnice nad Popelkou

ZUBNÍ LÉKAŘ

pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení kontakt: e-mailem Volné místo zubní lékař pro lokalitu Lomnice nad Popelkou.
Lomnice nad Popelkou

SNOVAŘ/KA

praxe 5 let možnost stravování kontakt: pondělí-pátek od 10.00 do 11.00 hod. Volné místo snovař/ka pro lokalitu Lomnice nad Popelkou.
Lomnice nad Popelkou

SEŘIZOVAČ TKALCOVSKÝCH STAVŮ

praxe 5 let možnost stravování kontakt: pondělí-pátek od 10.00 do 11.00 hod. Volné místo seřizovač tkalcovských stavů pro lokalitu Lomnice nad Popelkou.
Lomnice nad Popelkou

ZUBNÍ LÉKAŘ

kontakt: e-mailem prac. poměr na dobu určitou s možností prodloužení Volné místo zubní lékař pro lokalitu Lomnice nad Popelkou.
Lomnice nad Popelkou

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Stružinec nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Stružinec můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Stružinec jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.

Nahoru