lékaři v ortopedických oborech

Kontakty
zaměstnavatel: Nemocnice Prachatice,a.s.
pracoviště: Nebahovská 1015, 38301
mzda: od 56800
Popis pozice
Požadujeme odbornou způsobilost k výkonu povolání lékaře, zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost a zájem o ortopedii.

Možnost získání služebního bytu, zaměstnanecká školka, příspěvky na penzijní připojištění, zvýhodněné telefonní tarify, dotované stravování, cafeteria program.

Volná místa v okolí Záblatí

lékaři v gynekologii a porodnictví

Požadujeme specializovanou způsobilost v oboru nebo lékaře s dokončeným základním kmenem, zdravotní ...

lékaři v pediatrii

Požadujeme specializovanou způsobilost v oboru nebo lékaře absolventy bez praxe, zdravotní ...

vedoucí mechanik údržby výrobních linek

znalost ukrajinského nebo ruského jazyka výhodou

mechanik údržby výrobních linek

koordinátor

znalost ukrajinského nebo ruského jazyka výhodou, koordinátor výrobních dělníků

plánovač výroby

Vaše úkoly:: - Plánování a organizování dílčí části výroby - Odpovědnost za zajištění kvality ...

volná místa Záblatí