Procurement Project Specialist II

Kontakty
zaměstnavatel: Honeywell, spol. s r.o.
pracoviště: Tuřanka 1387, 62700
mzda: od 45000
Popis pozice
První kontakt e-mailem.

Níže uvedené je vítáno:
- plynulá znalost anglického jazyka
- schopnost efektivně řešit složité situace nebo problémy bez vedení či dohledu
- schopnost sdělit informace srozumitelně napříč různými globálními týmy
- schopnost plnit úkoly včas

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Volná místa v okolí Brno

Pomocní pracovníci ve výrobě

První kontakt e-mailem. Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Pomocníci v kuchyni

Upřesňující informace: Výhodou znalost vietnamského jazyka. Souhlas zaměstnavatele se ...

Operátor výroby

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Developer

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

První kontakt telefonicky nebo e-mailem. Požadujeme: spolehlivost a pracovitost Souhlas ...

Ruční baliči, plniči a etiketovači

volná místa Brno