Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Kontakty
zaměstnavatel: PRACE K s.r.o.
pracoviště: Vídeňská 51, 61900
mzda: od 22600
Popis pozice
První kontakt telefonicky nebo e-mailem.

Požadujeme:
spolehlivost a pracovitost

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Volná místa v okolí Brno

Operátor výroby

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Developer

První kontakt e-mailem. Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Pomocníci v kuchyni

Upřesňující informace: Výhodou znalost vietnamského jazyka. Souhlas zaměstnavatele se ...

Ruční baliči, plniči a etiketovači

Specialista stavební výroby

Znalost jazyka anglického, tureckého, znalost IS Axapta 2012, Master Técnico, zkušenosti z projektů ...

Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií

První kontakt e-mailem. Upřesňující informace: Znalost ruského jazyka na úrovni rodilého mluvčí ...

volná místa Brno