Ruční baliči, plniči a etiketovači

Kontakty
zaměstnavatel: TOMICH.STAV s.r.o.
pracoviště: U vlečky 420, 61700
mzda: od 19500
Popis pozice
Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Volná místa v okolí Brno

Specialista stavební výroby

Znalost jazyka anglického, tureckého, znalost IS Axapta 2012, Master Técnico, zkušenosti z projektů ...

Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií

První kontakt e-mailem. Upřesňující informace: Znalost ruského jazyka na úrovni rodilého mluvčí ...

QA Engineer

První kontakt e-mailem. Upřesňující informace: testování aplikací a vývoj automatických testů pro ...

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravot

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou Upřesňující informace: Čistý RT

Kvalifikovaní stavební dělníci hlavní stavební výroby

První kontakt e-mailem. Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

volná místa Brno