Specialisté v oblasti personálního řízení

Kontakty
zaměstnavatel: BeerGeek s.r.o.
pracoviště: Soukenická 1085, 11000
mzda: od 24100 do 30500
Popis pozice
Valchář Daniel, tel.: 722 474 067, e-mail: daniel@beergeek.cz

Hledáme vášnivého a pečlivého jednotlivce na pozici HR Admin Specialista do naší společnosti BeerGeek s.r.o.

Volná místa v okolí Praha 1

Vrátní

KONTAKT : MORAD ZELMAT, tel.: 777 557 149, 606 060 322, e-mail: zelmatmorad@gmail.com

Číšníci, servírky, barmani

PRVOTNÍ KONTAKT E-MAIL : Ing. Štefanová, e-mail: patriciestefanova@yahoo.com Paragraf 97e Hledáme ...

Všeobecní administrativní pracovníci

Vishnyakov Sergey, e-mail: servis.region.group@gmail.com Požadavky: trestní bezúhonnost, Aktivní ...

Ředitel/ka hotelu

Noční recepční

Grůza Ivan, tel.: 777482725, e-mail: ivan.gruza@kkhotels.com

Software Developer

William Eng, tel.: 603 429 748, e-mail: office@synegys.com Significant work experience developing ...

volná místa Praha 1