Číšníci, servírky, barmani

Kontakty
zaměstnavatel: Sad mans tongue s.r.o.
mzda: od 125
Popis pozice
PRVOTNÍ KONTAKT E-MAIL : Ing. Štefanová, e-mail: patriciestefanova@yahoo.com
Paragraf 97e

Hledáme barmana, případně servírku/ číšníka do provozovny s americkou kuchyní v Praze.

Dobrá komunikační znalost Angličtiny je podmínkou, minimálně základy Češtiny jsou výhoda.

Vyučený v oboru nebo se 2 - 3 roky praxe v oboru (jako barman nebo číšník / servírka, případně manažer restaurace) - je výhodou
Znalost ruského jazyka - výhodou

Volná místa v okolí Praha 1

Všeobecní administrativní pracovníci

Vishnyakov Sergey, e-mail: servis.region.group@gmail.com Požadavky: trestní bezúhonnost, Aktivní ...

Ředitel/ka hotelu

Noční recepční

Grůza Ivan, tel.: 777482725, e-mail: ivan.gruza@kkhotels.com

Software Developer

William Eng, tel.: 603 429 748, e-mail: office@synegys.com Significant work experience developing ...

Pomocní kuchaři

Ngoc Chung Nguyen, tel.: 725 868690 po-pá 9-12 hod. Jedná se o práci v asijské restauraci. ...

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Kontaktovat mailem Ahmed-85@mail.ru Potřebujeme kuchaře do restaurace uzbecké kuchyně.

volná místa Praha 1