Software Developer

Kontakty
zaměstnavatel: Synegys s.r.o.
pracoviště: Washingtonova 1567, 11000
mzda: od 65012 do 120000
Popis pozice
William Eng, tel.: 603 429 748, e-mail: office@synegys.com

Significant work experience developing CFR part 11 and HIPAA compliant apps following GxP compliance

160 hours of professional training yearly. Remote work possibility.

Volná místa v okolí Praha 1

Pomocní kuchaři

Ngoc Chung Nguyen, tel.: 725 868690 po-pá 9-12 hod. Jedná se o práci v asijské restauraci. ...

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

PRVOTNÍ KONTAKT E-MAILEM : IVAN KOPYN, e-mail: ki.building.czechia@seznam.cz

Pomocní dělníci

Kontakt prvotně e-mailem : Balaban Ivan, e-mail: balabanivan07@gmail.com

Pecko Radek, tel.: 777 657 988, e-mail: radek.pecko@ambi.cz Revoluční 1, Po-Pá 9-17 hod. ...

Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních

Hanková Tereza, e-mail: tereza@expatsupport.cz Požadujeme: spolehlivost, příjemné vystupování, ...

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Kontaktovat mailem Ahmed-85@mail.ru Potřebujeme kuchaře do restaurace uzbecké kuchyně.

volná místa Praha 1