Pomocní kuchaři

Kontakty
zaměstnavatel: P&C Food Center s.r.o.
pracoviště: Vodičkova 791, 11000
mzda: od 19500
Popis pozice
Ngoc Chung Nguyen, tel.: 725 868690 po-pá 9-12 hod.

Jedná se o práci v asijské restauraci. Požadujeme velmi dobrou znalost přípravy pokrmů tradiční asijské kuchyně, čínský jazyk výhodou.

Volná místa v okolí Praha 1

Software Developer

William Eng, tel.: 603 429 748, e-mail: office@synegys.com Significant work experience developing ...

Klenotníci, zlatníci a šperkaři

Guney, tel.: 773599828 znalost A.J R.J. Č.J a arbsky je vyžadující

AUTOMECHANIK

automechanik nákladních automobilů V případě zájmu kontaktovat zaměstnavatele osobně na adrese Hůry ...

Pomocní dělníci

Kontakt prvotně e-mailem : Balaban Ivan, e-mail: balabanivan07@gmail.com

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Kontaktovat mailem Ahmed-85@mail.ru Potřebujeme kuchaře do restaurace uzbecké kuchyně.

Pecko Radek, tel.: 777 657 988, e-mail: radek.pecko@ambi.cz Revoluční 1, Po-Pá 9-17 hod. ...

volná místa Praha 1