Obsluha čerpacích stanic

Kontakty
zaměstnavatel: Bc. Michaela Číšecká Lacinová, DiS.
pracoviště: Velké Meziříčí, Velké Meziříčí
mzda: od 26000 do 30000
Popis pozice
ZamK;
Práce je určena pro fyzické zdatné osoby, bez zdravotních komplikací.
Cizí jazyk výhodou - práce ve vícejazyčném týmu.
12ti hodinové směny 7:00-19:00, 19:00-7:00- nepravidelná pracovní doba.
První kontakt e-mailem nebo telefonicky 10:00-15:00 v pracovní dny.

Volná místa v okolí Velké Meziříčí

řidič

ZmK Zajišťování autobusové dopravy dle platných jízdních řádů a pokynů dispečera Požadavky: ...
Velké Meziříčí

Kuchař

ZamK; Znalosti turecké kuchyně výhodou; První kontakt osobně, denně od 10 hod - 11 hod

Pomocní kuchaři

ZmK; - znalost vietnamského jazyka výhodou; - schopnost pracovat pod tlakem; - řidičský průkaz ...

kuchař/kachařka

ZmK

stavební dělník

ZmK první kontakt e-mailem

OŠETŘOVATELKA ZVÍŘAT

Zmk Ranní směna od 3:00 - 09:30 Odpolední směna 14:30 - 19:30 První kontakt emailem nebo telefonicky

volná místa Velké Meziříčí