řidič

Kontakty
zaměstnavatel: ZDAR, a.s.
pracoviště: Velké Meziříčí, Velké Meziříčí
mzda: od 29000 do 40000
Popis pozice
ZmK
Zajišťování autobusové dopravy dle platných jízdních řádů a pokynů dispečera
Požadavky: řidičské oprávnění sk. D, průkaz profesní způsobilosti, slušné vystupování, zodpovědnost a spolehlivost
- příspěvek na dovolenou ve výši 8.000,-Kč/ rok
- příspěvek až 3.000,- Kč/ rok / dítě na sportovní, studentské pobyty a letní tábory
- příspěvek na penzijní připojištění
- možnost využití výhodných tarifů pro zaměstnance a rodinné příslušníky
- FLEXI PASS - příspěvky na sportovní a volnočasové aktivity
- přeprava autobusy firmy ZDAR zdarma
první kontakt: telefonicky 734 393 939, od 8:00-15:00 nebo mailem prace@zdar.cz

Volná místa v okolí Velké Meziříčí

Kuchař

ZamK; Znalosti turecké kuchyně výhodou; První kontakt osobně, denně od 10 hod - 11 hod

Pomocní kuchaři

ZmK; - znalost vietnamského jazyka výhodou; - schopnost pracovat pod tlakem; - řidičský průkaz ...

kuchař/kachařka

ZmK

stavební dělník

ZmK první kontakt e-mailem

OŠETŘOVATELKA ZVÍŘAT

Zmk Ranní směna od 3:00 - 09:30 Odpolední směna 14:30 - 19:30 První kontakt emailem nebo telefonicky

operátor výroby - kabelář

ZmK Požadujeme - Fyzickou a mentální zdatnost, výuční list/ maturita výhodou nebo zkušenosti z ...

volná místa Velké Meziříčí