Ostraha

Kontakty
zaměstnavatel: PRIMM bezpečnostní služba s.r.o.
pracoviště: Zděbradská 71, 25101
mzda: od 123.84 do 135
Popis pozice
Upřesňující údaje:
- řízení služebního vozu uvnitř areálu (řidičský průkaz podmínkou)
- práce na směny PO-NE (7:00-19:00 hod.; 19:00-7:00 hod.)
- obsluha vjezdové vrátnice (kontrola oprávnění k vjezdu, odbavování vozidel ...)
- komunikace s projíždějícími řidiči
- základy na PC
- kamerový dohled, obsluha EPS

Volná místa v okolí Babice

Manipulant

Upřesňující údaje: Manipulace se zásilkami a jejich další zpracovávání: - nakládka, vykládka, ...

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Technik (domovní technik, údržbář)

Upřesňující údaje: vyučení v oboru (elektro nebo strojní), zkušenosti s opravami technických ...

Pomocníci v kuchyni

Upřesňující údaje: - znalost čínského jazyka výhodou

Číšníci a servírky

volná místa Babice