Manipulant

Kontakty
zaměstnavatel: PPL CZ s.r.o.
pracoviště: K Borovému 99, 25101
mzda: od 28000 do 39000
Popis pozice
Upřesňující údaje:
Manipulace se zásilkami a jejich další zpracovávání:
- nakládka, vykládka, manipulace s paletovým a pojezdovým vozíkem
- skenování zásilek a obsluha vážního pracoviště
- přesměrování a roztřídění zásilek dle jednotlivých regionů.
Pracovní doba přesahuje do noční směny, základní znalost českého jazyka.

Zaměstnanecké výhody:
13. mzda, výkonnostní měsíční bonus, 4 týdny dovolené, stravenky, valorizace mzdy atd.

Volná místa v okolí Babice

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Technik (domovní technik, údržbář)

Upřesňující údaje: vyučení v oboru (elektro nebo strojní), zkušenosti s opravami technických ...

Pomocníci v kuchyni

Upřesňující údaje: - znalost čínského jazyka výhodou

Číšníci a servírky

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

volná místa Babice