Technik (domovní technik, údržbář)

Kontakty
zaměstnavatel: Kaufland Česká republika v.o.s.
pracoviště: Modletice 91, 25101
mzda: od 40000
Popis pozice
Upřesňující údaje:
vyučení v oboru (elektro nebo strojní), zkušenosti s opravami technických zařízení, manuální zručnost, uživatelskou znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B, trestní bezúhonnost

Zaměstnanecké výhody:
Při splnění podmínek - stravenky, stravování v objektu, Multisport karta a další benefity

Volná místa v okolí Babice

Pomocníci v kuchyni

Upřesňující údaje: - znalost čínského jazyka výhodou

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Číšníci a servírky

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Junior specialista řízení skladových zásob / Junior Stock Controlling and Moveme

Upřesňující údaje: Budete mít na starosti: 1. Synchronizace a řízení zásob o Podporuje partnery v ...

Vedoucí skladu

Upřesňující údaje: Měli byste proto mít zkušenosti s vedením svěřeného týmu a jeho efektivním ...

volná místa Babice