Montážní dělníci

Kontakty
zaměstnavatel: POLY SOLES FACTORY s.r.o.
pracoviště: Objízdná 1921, 76502
mzda: od 22500 do 24500
Popis pozice
Společnost vyrábějící PUR podešve pro obuvnickou výrobu hledá zaměstnance na pozici montážní dělník. Požadujeme spolehlivost, ochotu pracovat, dobrý zdravotní stav. Nabízíme práci ve stabilní společnosti. Pravidelnou pracovní dobu, od pondělí do pátku, víkendy jsou volné.

Volná místa v okolí Otrokovice

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže

Pracovní náplň - obsluha strojů na výrobu a zpracování pryže. Nabízíme 13. a 14. plat, závodní ...

Obsluha strojů a zařízení na výrobu a zpracování papíru

Dělníci v oblasti výstavby budov

Požadavky: pracovitost, spolehlivost

Gumař divize výroba

AUTOMECHANIK (m/ž) – servis kamionů

Diagnostika, opravy a údržba kamionů i osobních aut. Převážně kamiony Scania, Renault, Volvo, DAF a ...

Pomocní kuchaři

volná místa Otrokovice